پنچ شنبه 1397/03/13
فروش سرویس های سی پنل در اسپیس ایران هفت سال پیش متوقف و فروش سرویس های دایرکت ادمین اسپیس ایران آغاز شد.
در این هفت سال کاربران وفادار اسپیس ایران استقبال بی نظیری از سرویس های میزبانی وب اسپیس ایران داشته اند و ما همواره از این اعتماد وسیع شما کاربران گرامی سپاسگذار بوده ایم.
اکنون پس از هفت سال فروش مجدد سرویس های سی پنل اسپیس ایران در کنار سرویس های دایرکت ادمین آغاز شده است تا کاربران حق انتخاب بیشتری در سفارش سرویس ها داشته باشند.

از این پس محبوب ترین سرویس های میزبانی وب اسپیس ایران، سرویس های میزبانی وب ویژه SSD با دو کنترل پنل محبوب دایرکت ادمین یا سی پنل قابل سفارش هستند و کاربران می توانند در هنگام ارسال سفارش کنترل پنل دلخواه خود را انتخاب کنند.
چنانچه با تفاوت این دو کنترل پنل آشنایی ندارید می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:
تفاوت های سی پنل با دایرکت ادمین

همچنین پهنای باند تمامی سرویس های میزبانی وب ویژه نیز تا میزان 30 درصد افزایش یافته است.
از دیگر تغییرات انجام شده می توان به بروزرسانی مطالب و محتوای تمامی صفحات اسپیس ایران در هفته های گذشته و بروزرسانی وبسایت اصلی به نسخه 5.2 اشاره نمود.

ما همواره بار ها روی اهمیت رضایت کاربران و کیفیت سرویس ها در اسپیس ایران تاکید داشته ایم، در طول این سال ها با همراهی شما کاربران گرامی بار ها امکانات و سطح کیفی سرویس ها در اسپیس ایران ارتقا و تکامل یافته است، ما به خود می بالیم که امروز توانسته ایم امکان دسترسی به بالاترین سطح کیفیت خدمات میزبانی وب را برای کاربرانمان فراهم سازیم و امیدواریم توانسته باشیم گوشه ای از اعتماد شما کاربران گرامی را جبران نماییم.


Sunday, June 3, 2018

<< بازگشت