شنبه 1396/12/13
در اسپیس ایران همواره حساسیت زیادی روی اطلاعات کاربران و بک آپ وجود دارد، به همین دلیل از تمامی سرویس های میزبانی وب با حساسیت فراوان نسخه پشتیبان تهیه می شود و کاربران نیز به خوبی از اهمیت بک آپ نزد اسپیس ایران مطلع هستند.

از این تاریخ امکان تهیه بک آپ هفتگی به صورت ریموت برای سرور های مجازی اسپیس ایران نیز فراهم شده است.
تمامی کاربران سرور های مجازی اسپیس ایران می توانند از طریق بخش افزونه ها اقدام به سفارش سرویس بک آپ هفتگی برای سرور های خود نمایند.

با فعالسازی این قابلیت از تمامی اطلاعات سرور های مجازی به صورت هفتگی نسخه پشتیبان تهیه و در سرور های بک آپ نگهداری خواهد شد، در صورت ایجاد هرگونه مشکل برای سرور یا اطلاعات موجود، امکان ریستور سرور به آخرین بک آپ در هر زمان وجود خواهد داشت.

متاسفانه با توجه به حجم بالای اطلاعات در سرور های مجازی امکان ارائه سرویس های بک آپ به صورت رایگان وجود نداشته است با این حال امیدواریم هزینه این سرویس در آینده کاهش یابد.
هزینه فعالسازی سرویس بک آپ هفتگی برای هر سرور مجازی 15,000 تومان به صورت ماهیانه در نظر گرفته شده است که شامل تهیه 4 بک آپ کامل از تمامی اطلاعات سرور در ماه، فضای ذخیره بک آپ و پهنای باند مورد نیاز برای انتقال بک آپ بین سرور ها می باشد.Saturday, March 3, 2018

<< بازگشت