پس از استقبال کاربران از نسل اول و دوم سرور های مجازی اسپیس ایران، اکنون سومین نسل از این سرور ها با نام پلاتینیوم آماده ارائه می باشد.

 

/images/all/news/2020/platinum-vps.jpg

 

این سرور ها در دسته با کیفیت ترین سرور های مجازی در کلاس بین المللی قرار می گیرند و در قبال کیفیت بسیار ارزشمند هستند، به همین دلیل نام "پلاتینیوم" به عنوان یکی از ارزشمند ترین فلزات جهان برای این سری از سرور های اسپیس ایران انتخاب شده است.

در سومین نسل از سرور های مجازی اسپیس ایران، تلاش ما دستیابی به بالاترین سطح کیفیت بوده و کاربران می توانند بالاترین سطح کیفیت سرور های مجازی قابل ارائه در کلاس بین المللی را با بروز ترین سخت افزار و تکنولوژی موجود در سال 2020 میلادی تجربه کنند.

برخی ویژگی های این سرور ها به صورت زیر می باشد:

استفاده از درایو های پرسرعت NVMe
درایو های پرسرعت NVMe با سرعتی 6 برابر بیشتر از درایو های SSD و تا 20 برابر سریع تر از هارد های SATA تجربه بی نظیری از کیفیت را در اختیار شما قرار خواهد داد.

قدرتمند ترین پردازنده تجاری جهان
در سرور های پلاتینیوم از آخرین نسل پردازنده های اینتل i9-9900 استفاده شده است که در حال حاضر قدرتمند ترین پردازنده تجاری جهان محسوب می شود. این پردازنده از 16 مگابایت کش بهره می برد، فرکانس کاری هر هسته این پردازنده 3.6 گیگاهرتز است که در مواقع لزوم تا 5 گیگاهرتز افزایش یافته و تجربه ای روان با بالاترین سرعت و کیفیت در اختیار شما قرار می دهد.

منابع کاملا اختصاصی
منابع تمامی سرور های مجازی اسپیس ایران کاملا اختصاصی بوده و کاربران می توانند به منابع اختصاص یافته به سرور خود به صورت کامل دسترسی داشته باشند.

/images/all/news/2020/platinum-time.jpg

 

تا 30 برابر سریع تر از سایر سرور های مجازی
به لطف درایو های NVMe و قدرتمند ترین پردازنده تجاری جهان، به همراه بهینه سازی های اختصاصی اسپیس ایران و تراکم اندک سرور ها می توانید سرعتی تا 30 برابر بیشتر از سایر سرور های مجازی با مشخصات فنی یکسان را تجربه کنید!

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نسل جدید سرور های مجازی اسپیس ایران می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

سرور های مجازی پلاتینیومWednesday, March 4, 2020

<< بازگشت