افزایش تعرفه ثبت و تمدید دامنه های آی آر

  • یکشنبه, 26 فوریه, 2023
  • 11:00

یکشنبه 1401/12/07

به اطلاع تمامی کاربران میرسانیم، با توجه به تغییر قوانین وبسایت نیک برای نمایندگان، تعرفه ثبت و تمدید سالیانه دامنه های آی آر توسط اسپیس ایران به 19,000 تومان افزایش یافته است.

لازم به ذکر است در حال حاضر تعرفه ثبت و تمدید دامنه های آی آر به صورت مستقیم از طریق وبسایت نیک مبلغ 16,000 تومان می باشد و کاربران در صورت تمایل می توانند امور مربوط به ثبت و تمدید دامنه های آی آر را مستقیما از طریق حساب کاربری خود در وبسایت نیک انجام دهند.

دامنه های که به صورت مستقیم از طریق سایت نیک تمدید گردند همچنان از طریق حساب کاربری مالک دامنه در بخش پشتیبانی اسپیس ایران قابل مدیریت بوده و می توانید جهت بروزرسانی تاریخ انقضای دامنه مورد نظر از طریق درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

چنانچه ثبت دامنه به صورت مستقیم از طریق وبسایت نیک انجام گردد، افزودن دامنه به حساب کاربری مالک دامنه در بخش پشتیبانی اسپیس ایران جهت دریافت اطلاع رسانی های تمدید و همچنین مدیریت دامنه، به صورت رایگان امکان پذیر می باشد.

افزایش تعرفه ثبت و تمدید دامنه های آی آر در سال 1402

بر اساس اعلام سایت نیک، از ابتدای اردیبهشت ماه سال 1402 تعرفه ثبت و تمدید دامنه های آی آر به دو برابر افزایش خواهد یافت. چنانچه مالکیت تعداد زیادی دامنه آی آر را برعهده دارید، توصیه می شود نسبت به تمدید 5 ساله دامنه های خود قبل از افزایش تعرفه ها اقدام نمایید.

<< بازگشت