خوشحالیم به اطلاع شما برسانیم برای اولین بار در طول فعالیت اسپیس ایران تخفیف هایی بی سابقه تا میزان 50 درصد برای بسیاری از سرویس ها در نظر گرفته شده است، تا 48 ساعت آینده فرصتی طلایی برای استفاده از این تخفیف ها وجود دارد.

این تخفیف ها از بامداد روز جمعه 97/09/02  آغاز و تنها برای مدت زمان 48 ساعت معتبر خواهند بود.

50 درصد تخفیف سرویس های میزبانی وب ماهیانه

با استفاده از کد تخفیف زیر می توانید در هنگام ارسال سفارش های میزبانی وب ماهیانه از 50 درصد تخفیف ماه اول برخوردار شوید، این تخفیف تنها در سفارش های ماهیانه میزبانی وب قابل استفاده می باشد:

کد تخفیف: blackfriday50

40 درصد تخفیف سرور های مجازی SSD

سرور های مجازی در طول سال های اخیر مانند سرویس های میزبانی وب ویژه با توجه به کیفیت محور بودن، منابع اختصاصی و استقبال کاربران به یکی از محبوب ترین سرویس های اسپیس ایران تبدیل شده اند، سرور هایی که یافتن نمونه مشابه با سطح کیفی یکسان حتی در هاستینگ های بین المللی امر ساده ای نیست.

اکنون امکان سفارش تعداد محدودی از سرور های مجازی با 40 درصد تخفیف فراهم شده است که فرصتی مناسب برای تجربه کیفیت منحصر به فرد این سرور ها می باشد.

تعداد سرور های قابل سفارش با این تخفیف محدود می باشد، امکان استفاده از این تخفیف برای سفارش سرور هایی با رم بیشتر از 1 گیگابایت و تنها در سفارش های ماهیانه وجود دارد.

کد تخفیف: blackfridayvps

ثبت دامنه های آی آر: 2000 تومان

تعرفه ثبت دامنه های آی آر در اسپیس ایران 3,900 تومان می باشد، با استفاده از کد تخفیف زیر قادر به ثبت دامنه های آی آر تنها با مبلغ 2,000 تومان خواهید بود، هر کاربر یکبار قادر به استفاده از این تخفیف می باشد:

کد تخفیف: IR2000

بروزرسانی:

ضمن تبریک میلاد رسول اکرم و امام جعفر صادق علیه السلام، با توجه به روز میلاد رسول اکرم و امام جعفر صادق امکان استفاده از تمامی تخفیف ها برای مدت زمان 24 ساعت دیگر تا پایان روز 97/09/04 وجود خواهد داشت.

 Friday, November 23, 2018

<< بازگشت