جمعه 1398/09/02

اسپیس ایران همواره تلاش داشته تا امکان استفاده از سرویس های میزبانی وب را با بهترین کیفیت ممکن برای کاربران فراهم نماید. در طول 9 سال گذشته سطح کیفی سرویس های اسپیس ایران مطابق با آخرین سخت افزار ها، هزاران بروزرسانی نرم افزاری، صد ها بهینه سازی و ویژگی جدید، بار ها ارتقا داده شده و نتیجه سرویس هایی با کفیتی در سطح بین المللی بوده است.

برای دستیابی به کیفیتی در سطح بین المللی، اسپیس ایران همواره با دیتاسنتر های اروپایی همکاری داشته است که دارای پهنای باند اختصاصی با کشور ایران هستند. به همین دلیل سرعت دسترسی کاربران به سرور ها و سایت های میزبانی شده همواره حتی از دیتاسنتر های داخل کشور نیز بالاتر بوده است. با توجه به قطعی های اخیر اینترنت و درخواست های کاربران برای ارائه سرویس های داخل کشور، نسل جدیدی از سرور های اسپیس ایران در دیتاسنتر برج میلاد برای سرویس دهی به کاربران در حال نصب می باشد.

ارائه سرویس های میزبانی وب اسپیس ایران در داخل کشور طی هفته آینده آغاز خواهد شد، این سرویس ها در حقیقت تکمیل کننده "سرویس های میزبانی وب ویژه" خواهند بود و با امکانات و تعرفه هایی مشابه، توسط کاربران قابل سفارش هستند. همچنین امکان انتقال سرویس های میزبانی وب فعلی به سرور های داخل کشور نیز به صورت رایگان با درخواست کاربران وجود خواهد داشت.
سرویس های میزبانی وب داخل کشور اسپیس ایران، مانند سایر سرویس ها از امکاناتی مانند بک آپ روزانه، هفتگی و ماهیانه در سایر دیتاسنتر ها برخوردار خواهند بود تا در صورت بروز هرگونه مشکل برای دیتاسنتر، جای هیچگونه نگرانی وجود نداشته باشد.


ما همچنان بر این باوریم که دیتاسنتر های داخل کشور از نظر سطح پایداری و کیفیت قادر به رقابت با دیتاسنتر های بین المللی نیستند با این حال در شرایط کنونی ارائه سرویس های داخل کشور امری ضروری بوده و تلاش خواهیم داشت تا این سرویس ها را مانند همیشه با بالاترین سطح کیفی ممکن در اختیار کاربران قرار دهیم.Saturday, November 23, 2019

<< بازگشت