دوشنبه 1398/09/11

خوشحالیم اعلام نماییم فروش سرویس های میزبانی وب داخل کشور اسپیس ایران آغاز گردیده است. این سرویس ها در دسته سرویس های میزبانی وب ویژه با امکاناتی مشابه قابل سفارش بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.
اسپیس ایران برای ارائه بهترین کیفیت ممکن از سرور هایی بسیار قدرتمند با بیش از 20 هسته پردازشی و با دوام ترین درایو های SSD نسخه دیتاسنتر استفاده نموده است که امکان تجربه بالاترین سطح کیفیت سرویس های میزبانی وب داخل کشور را برای کاربران فراهم خواهد نمود.


موقعیت سرور های داخل کشور اسپیس ایران، دیتاسنتر برج میلاد می باشد.

نسل جدید سرویس های میزبانی وب ویژه:

طی یک سال گذشته تمامی سرور های میزبانی وب ویژه بروز گردیده و اکنون این سرویس ها در نسل جدید سرور ها با ذخیره سازی NVMe SSD میزبانی می شود.
همچنین طی یک ماه گذشته بروزرسانی های زیادی در پلان های میزبانی وب ویژه انجام شده است، لیست برخی از این بروزرسانی ها به صورت زیر می باشد:

- بروزرسانی پسوند و شیوه نام گذاری پلان ها
- افزایش دو برابری پهنای باند تمامی سرویس
- امکان انتخاب پردازنده و رم: در گذشته تمامی سرویس ها به یک هسته پردازنده و یک گیگابایت رم دسترسی داشتند، اکنون پلان هایی با فضای بیشتر از 2 گیگابایت می توانند به پردازنده و رم بیشتری برای پردازش های سنگین دسترسی داشته باشند.
- حذف پلان های 200 مگابایت و 7 گیگابایت: پلان های مذکور برای سهولت بیشتر کاربران در انتخاب سرویس حذف شده است. اکنون سرویس های میزبانی وب ویژه در دو موقعیت اروپا و ایران با بالاترین کیفیت ممکن قابل سفارش هستند و کاربران می توانند موقعیت سرویس خود را نیز انتخاب نمایند.

برای مشاهده سرویس های میزبانی وب ویژه می توانید به "این صفحه" مراجعه نمایید.
ما همواره در حال بروزرسانی و افزایش سطح کیفی سرویس ها هستیم و تلاش داریم تا بهترین تجربه میزبانی وب را در اختیار کاربران قرار دهیم. انتقاد و پیشنهاد های کاربران همواره برای ما از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، در صورت تمایل در هر زمان می توانید از طریق "ارسال درخواست پشتیبانی" با ما در ارتباط باشید.Friday, December 6, 2019

<< بازگشت